Terminy zajęć pozalekcyjnych dla uczniów

PLANY I TERMINY ZAJĘĆ WSPOMAGAJĄCYCH ROZWÓJ UCZNIA

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.P. PROWADZĄCY ZAJĘCIA DZIEŃ,
GODZINA
1. Sylwia Kopciara

Mali Badacze

Klasy IIb i IVb

Czwartek

8:55 – 9:40

2. Iwona Twardak, Aleksandra Żak

zajęcia teatralne

,, Mały Książe” kl.3a

Środa / czwartek

12: 45 – 13:30

3. Beata Boroń- Butyńska Wzbogacamy słownictwo poprzez poznawanie związków frazeologicznych klasy 6a, b, c

Poniedziałek

13:40 – 14:25

4. Jakubowska Agnieszka

Innowacja: Poznajemy Kościół Parafialny w Sławkowie – inaczej.

Dla uczniów chętnych klasy 4 -6

Czwartek

14:30 – 15:30

5.

Justyna Szlęzak i Monika Krochmal – Gościniewicz

Adrian Kot

Innowacja:

,, Poznajemy zawody” klasy 6a,b i c

Poniedziałek

12:45 – 13:30

6. Ewa Palian Kółko geograficzne

Co drugi wtorek

13: 30 – 14:20

7. Jolanta Kubicka

Zajęcia biblioteczne

,, Koło Przyjaciół Biblioteki”

Poniedziałek

13:30 – 14:15

8. Ewa Drynda

,, Sztuka komunikacji”

,, Empatia

i wolontariat”

Środa 8:00 do 8:45
9. Magdalena Kleszcz

- Zajęcia doskonalące z języka polskiego dla uczniów dwujęzycznych.

- Warsztaty ,, Zero waste”- ekologia w praktyce.

Piątek 13:40 do 14:25

Raz w miesiącu trzeci wtorek miesiąca 13:40 do 14:25

10. Małgorzata Kostka Edukacja artystyczna – warsztaty wokalne

Wtorek 13:45- 14:45

11. Agata Sobczyk

Innowacja ,, Matematyka w praktyce, czyli po co ja się tego uczę?”

Klasy V

Środa 13:40 – 14:25
12. Bożena Szymska Innowacja ,,Matematyka da się lubić” Czwartek 8:00-8:45
13. Beata Jakubowska Pogotowie uczniowskie Piątek 8:00-8:45 wtorek10:45-11;30
14.

Anna Hynek

Marzenna Ślęzak

,,Twórcze myślenie i kreatywne działanie”

Klasy I- III

Środa 10:45- 11:30
15. Dorota Kalembka Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek

13:30- 14:15

Środa 13:30- 14:15

16. Grażyna Bąk Zajęcia surdopedagogiczne Wtorek 13:40- 14:25
17. Katarzyna Kańczuga Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne Środa 12:45- 13:40
18. Adrian Kot Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne

Poniedziałek

14:30- 15:15

19. Iwona Twardak Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna Środa 12:45- 13:30
20. Beata Boroń- Butyńska Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach IV- VI z języka polskiego. Wtorek 13:40- 14:25
21. Bożena Szymska Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach IV- VI z matematyki

Poniedziałek

13:40- 14:25

Czwartek

8:00- 8:45

22. Patrycja Grewenda Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach IV – VI z języka angielskiego

Co 2 tygodnie

Środa 14:30- 15:15

23. Marzenna Ślęzak Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach I- III

Wtorek 12:45- 13:30

Piątek 10:45- 11:30

( co drugi tydzień)

24. Marta Przybyła Zajęcia rozwijające matematyczno- informatyczne

Wtorek 13:40- 14:45

Czwartek

13:40- 14:45

25. Elżbieta Nawrot- Pacha Zajęcia rozwijające językowe- j. angielski w klasach I- III Wtorek 13:40- 14:25
26. Patrycja Grewenda Zajęcia rozwijające językowe- j. angielski w klasach I- VI

Środa 14:30- 15:15

( co dwa tygodnie)

27.

Ludmiła Sikora

Zajęcia rozwijające-

,, Rosyjski to łatwe”- innowacja pedagogiczna

Piątek 12:45- 13:30

( co dwa tygodnie)

28. Anna Zając

Zajęcia rozwijające

,, Podróżujemy po Francji”- innowacja pedagogiczna

Wtorek 14:35- 15:20

( co dwa tygodnie)

29. Marta Przybyła Zajęcia rozwijające z programowania w klasach I- III Środa 13:40- 14:25
30. Barbara Krzewicka Fitness w szkole

Poniedziałek, czwartek

13:30- 14:30

Nasi Partnerzy

 ko logo bip logo 2 blk herb Slawkowa blk men  LOGO pppp

Statystyki

DzisiajDzisiaj148
WczorajWczoraj703
W tym tygodniuW tym tygodniu148
W tym miesiącuW tym miesiącu6150
DotychczasDotychczas902988

Wydarzenia

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

home

Szkoła Podstawowa im. Jana Baranowskiego w Sławkowie
ul. Browarna 55
41-260 Sławków

phone

tel: 32 29 31 039
fax: 32 26 09 856

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.