Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

L.P. PROWADZĄCY ZAJĘCIA DZIEŃ,
GODZINA
1 Aleksandra Żak, Justyna Szlęzak, Monika Krochmal-Gościniewicz Innowacja: Dla uczniów chętnych klasy 1-6 „Poznajemy zawody” Piątek
13:40-14:25
(raz w miesiącu)
2 Ewa Palian

Zajęcia rozwijające z przyrody dla klas VI

Zajęcia uzupełniające z przyrody

Poniedziałek
14: 35-15:20

Środa
14:25-15:20

3 Jolanta Kubicka Zajęcia rozwijające umiejętność korzystania z biblioteki i księgozbioru dla klas 5-6 Czwartek
13:40-14:25
4 Małgorzata Kostka Innowacja:
” Warsztaty wokalne”
Wtorek
13:40- 14:40

5

Bożena Szymska

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 4-6

Środa
13:40- 14:25

Czwartek 13:40-14:25
(co trzy tygodnie)

6 Beata Jakubowska

Zajęcia rozwijające z j. polskiego klasa 3a

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 3a

Innowacja „Matematyka w działaniu”

Poniedziałek
11:40-12:25 

Wtorek
8:00-8:45

2 razy w miesiącu

7

Anna Hynek

Marzenna Ślęzak

Innowacja ,,Twórcze myślenie i kreatywne działanie” Klasa 2 Piątek
12:45-13:00
(raz w miesiącu)
8 Grażyna Bąk

Zajęcia rozwijające z ortografii klasa 1b i 3b

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 1b i 3b

Innowacja „Nitką i igłą”

Poniedziałek
11:40-12:25


Piątek
11:40-12:25


Poniedziałek
13:30-14:25

9 Katarzyna Kańczuga

Zajęcia rozwijające z matematyki 2a

Innowacja „Matematyka w działaniu”

Wtorek
12:45-13:40

2 razy w miesiącu

10 Adrian Kot Piłka nożna
dziewczyny i chłopcy
Poniedziałek
15:20-17:20
Środa
15:20-17:20
11 Beata Boroń- Butyńska Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach IV- VI z języka polskiego Czwartek
13:40-14:25
12 Patrycja Grewenda

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 5-6

Innowacja „Kojarzę rysuję i język angielski lepiej zapamiętuje”, klasa 4

Wtorek
14:30-15:25
(co dwa tygodnie)


Poniedziałek
8:00-8.45

13 Marzenna Ślęzak

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 2

Zajęcia rozwijające z polskiego klasa 2

Innowacja „Igłą i nitką” klasy 1-3

Poniedziałek
11:40-12:25

Wtorek
11:40-12:25

Poniedziałek
13:30-14:25

14 Elżbieta Nawrot- Pacha

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. angielski w klasach I- III

Innowacja: ”English is easy”.

Wtorek
13:40-14:25

 


Piątek
12.45-13.30

15 Ludmiła Sikora

Zajęcia rozwijające-

,, Rosyjski to łatwe”- innowacja pedagogiczna

Piątek
12:45-13:30
(co dwa tygodnie)
16 Anna Zając

Zajęcia rozwijające z języka polskiego klasa 5

Zajęcia rozwijające z języka polskiego klasa 6

Czwartek
13:30- 14:25


Poniedziałek
13:40-14:25

17 Barbara Krzewicka Fitness w szkole Poniedziałek, Czwartek
14:25-15:25
18 Katarzyna Kurowska Innowacja: „Biblioterapia w szkole” klasa 6a

Poniedziałek
12:45-13:30
(raz w miesiącu)

19

Anna Kunowska-Dziarska

Zajęcia rozwijające   „Matematyka na szóstkę” dla klasy 6

Innowacja " „Polubić matematykę” dla klasy 4

Wtorek
13:40-14:25


Czwartek
12:45-13:30

Nasi Partnerzy

 ko logo bip logo 2 blk herb Slawkowa blk men  LOGO pppp

Statystyki

DzisiajDzisiaj738
WczorajWczoraj615
W tym tygodniuW tym tygodniu8397
W tym miesiącuW tym miesiącu26846
DotychczasDotychczas1441596

Wydarzenia

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

home

Szkoła Podstawowa im. Jana Baranowskiego w Sławkowie
ul. Browarna 55
41-260 Sławków

phone

tel: 32 29 31 039
fax: 32 26 09 856

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.