Najpiękniejszy dzień w roku - DZIEŃ DZIECKA

 

     1 czerwca 2022 r. po raz siedemdziesiąty obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku ? Dzień Dziecka. Aby należycie celebrować święto przypominające o tym, że dzieciństwo to nie tylko czas nauki, ale i beztroskiej zabawy, w naszej szkole nie obyło się wielu atrakcji.
     Tuż po oficjalnym otwarciu imprezy przez reprezentantki większych dzieci ? Panie Dyrektorki ? uczniowie ruszyli w wir szaleństwa. Liczne konkurencje sportowe, takie jak: przeciąganie liny, wyścigi z piłeczką pingpongową czy dwa ognie, dostarczyły dzieciom niemało emocji i zdrowej rywalizacji. Dla wszystkich zuchów lubiących rozwikływać zagadki, uczniowie klasy VIII a zorganizowali cieszącą się ogromnym zainteresowaniem grę terenową. Z kolei sekcję artystyczną reprezentowali uczniowie klasy IV b i VII c, ukazując układ taneczny. Nutę latynoamerykańskich rytmów połączonych z fitnessem dołożyły uczennice klasy VIII d w postaci choreografii zumby. Twórczą wisienką na torcie okazała się wystawa prac plastycznych uczennicy klasy VII d ? Mai Łyżniak. Niezapomnianą edukacyjną atrakcją dla dzieci był pokaz historyczny grupy REKONSTRUKTO. Nie zabrakło także słodkiego akcentu ? kiermaszu ciast (ogromne podziękowania dla Rodziców) i stoiska z watą cukrową. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa zorganizowana przez naszą niestrudzoną panią bibliotekarkę. Na zakończenie imprezy odbyło się emocjonujące losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.
     Cóż to był za fantastyczny dzień! Nie odbyłby się jednak bez organizatorów, rodziców, grona pedagogicznego i naszego sponsora ? pani Ewy Bierońskiej. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania. To dzięki Waszemu zaangażowaniu z twarzy dzieci ? tych małych, jak i dużych ? nie znikał promienny uśmiech. Pragnąc podzielić się choć odrobiną szczęścia, które towarzyszyło naszej szkole, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

A czy Wy odkryliście w sobie dziecięcą radość? :-)

 

406dd1406dd4406dd2406dd3406dd5406dd6

taniec - film 1

taniec - film 2

 

ciąg dalszy fotorelacji...

 

 

Nasi Partnerzy

 ko logo bip logo 2 blk herb Slawkowa blk men  LOGO pppp

Statystyki

DzisiajDzisiaj1909
WczorajWczoraj14964
W tym tygodniuW tym tygodniu75765
W tym miesiącuW tym miesiącu100000
DotychczasDotychczas11999263

Wydarzenia

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

home

Szkoła Podstawowa im. Jana Baranowskiego w Sławkowie
ul. Browarna 55
41-260 Sławków

phone

tel: 32 29 31 039
fax: 32 26 09 856

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.